21:21
מבולבל אודסה בספורט או בגברת עם כלב

אני אגיד לך סיפור בשבילך, כפי שאני מפתה את רוב, כמו אנשים רבים חושבים, יפה מבולבל אודסה, במילים אחרות, זה מאוחר יותר יש לי vyaznaya, על האיזון, אבל על הכל בסדר.

בבוקר רצתי בפארק, ולכן זה לא היה משעמם, לקחתי עם עצמי הכלב שלי אלכס. צריך להודיע, אלכס מן הבוקר היו מרוצים, הוא עצמו העיר אותי ב -6 בבוקר, האלן התובעני לא נרגע עד שהיינו, בסופו של דבר, יצא מהבית. מאוחר יותר נמלטנו מתחת לעצים, אני אטית ובנמודה, אלכס הוא בעליצות והתלהבות, עם כל זה, הוא הצליח, באופן כללי, לסמן כל עץ ולבסוף ללכת כל התולעים, ממהר בחיפוש אחר מזון. אתה צריך לשים את זה בעדינות, להודיע ​​כי אלכס הוא rottweiler, בעוד גדול מאוד, אז, כאשר הוא נובח, כלב נדיר דיי יום סוף סוף לענות לו.

במילה אחת, אנחנו רצים כל בוקר עם אלכס, וברגע זה, אני מבחין במקביל לארה"ב, כפי שהיה, בלונדינית מפוארת עם מג'אנקה טקסוי. אני לא יודע מה סוף סוף הנחב שלי מנע, אבל המארחת שלה היה טוב מאוד.

תחזוקה של גברים מאובטחים - העבודה מסובכת נפשית. ישראל עשירה לא טרחה בפומבי להראות נשים וילדים. זה נחמד יותר להזמין eSquiten, אשר ידגיש את הרמה ויאוסף חברה חמודה.

הנוף שלה היה הרגיל מבולבל אודסה. חולצת טריקו ורוד בחוזקה, לפחות 3 רימר, ורזה, כפי שאנו מדברים כל הזמן, ספקי ספורט מושך, COC אנחנו כל הזמן מדברים, התחת מסודר. דבר מובן, אלכס רץ לרחרח את הכלב של מישהו אחר, בלטנסנו, ראה אותו, צעק ותופס את דכום גם קפץ על חנות. החלטתי להציל את הנשים מהקרואנט שלי, לקח אותו על רצועה וניסיתי להיפגש. כמו כן, התשובה שמעה כי מפלצות צריך להיות הציג לוע, קיבל מבטו מופרך 4 עיניים. לא היה לי היכרות. https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%a8%d7%9e%d7%aa-%d7%92%d7%9f/

למחרת נפגשנו שוב, אבל לא עשינו את התגובה לקשתות המנומסות שלי ועל המטילי. אז רצנו, צרח זה על זה, הגברות שלנו לא, באופן כללי, רץ לתוך חברה רעה. בשבת, ברחנו שוב בסדר מותקן קודם לכן, בלונדינית עם מונית, ומאחור, מטרים כ -100, ואנחנו אלכס. בלעתי את רוק, הבטתי בתחת היפה של הנערה, הכלב שלי חווה את אותן רגשות, ביחס לנקודה החמישית של הטיסה. ואכן, פתאום, בגלל השיחים על פריטי ההערצה שלנו, הוא גם נפל, כפי שכולם יודעים, זרועותיהם של כלבים תועים, בעוד שרוב, כפי שהיינו מדברים, עם כוונות אכזריות. הנערה צרחה, במס, הופתעתי, לא הלכתי לאיבוד רק אלכס. הוא באמת רוצה להדגיש את העובדה שהוא הבקיע בשקט והתרסק לתוך מסה של מונגרל כמו טורפדו בלוח של מכלית. כמה כלבים חכמים יותר, נמלטו לצאת, אחרים נסוגו מאוחר יותר, עם נזק לחומרה משתנה. אלכס עמד באוזן שבורה של מבט גאה. צללי, רק כרגע, כאשר הכלבים עם צרחה נגמרים, אבל עדיין הצלחתי סוף סוף לתת לוורוד של בריא ביותר. בלונדינית פחדה בנו, בין רגליה, מפחידה יותר את הדכדונד שלה. זה יהיה רע אם לא הבחין במה שקראנו. נכון, זה הפך, נאמר לעיל, אז עדיין לא חשדתי כי nastya, כמו כריכות רבות, המבולבל ביותר הוא מבולבל, שאוהב סקס באודסה כדי לקבל כספים. אלכס, מרגיש את עצמה, שוב התחיל לרחרח את המס, זכיתי בו. אבל Nastya, כמעט כל זונות של אודסה, הביט בי Ukriznarly ואמר כי הגוף ניתן להסיר מ הלחץ רק עם מתח אחר, אבל חיובי. כל זמן רב יודע מה היא אמרה, היא נשקה לי, ומאוחר יותר, זה הפך, נגרר עמוק לתוך הפארק. כעבור רגע זיין אותה בשיחים, ואלכס היה כלב שלה בקרבת מקום. אני לא יודע אם כולם יודעים כי הכל ידוע, מתח vina, או nastina היא מיומנות מקצועית, אבל סקס היה המדגם הגבוה ביותר. התחת שלה ספונטני ספינינג כמו מנוע חשמלי. אז, בפעם הראשונה שסיימתי כמעט כמה דקות.

שירות ליווי בישראל משולם באופן מושלם. רב-זמן, קונים - בחורים משגשגים, אשר הולכים להיות קל להופיע בתצוגה בפגישה, לוקח יד עם אישה יפה. הרווח הזה הוא די מספיק כדי לכסות לחלוטין את כל הכרחי.

מאוחר יותר, כמובן, זחלתי הכול, ונסטה זאמה, כמו חתול מרוצה, בלע את הזרע שלי.

אלכס והחברה שלו, גם נראו מרוצים מאוד.

מאוחר יותר, יש לנו הרבה זמן לרוץ יחד, אבל עבור כל הדגימות כדי להסיר בין השיחים, Nastya לא הגיב. מאוחר יותר, כאשר העניינים שלנו הפכו ידידותי, היא סוף סוף הזמין אותי הביתה וקלע "ליווי אודסה" ב- Google. קישור ראשון הוציא את התמונה שלה. כולן הבנתי. יש צורך לשים את זה בעדינות, להודיע ​​כי אנו לתקשר עד הזמן הזה ואת הקירות כבר לא פשוט סביר בלבול של אודסה, הוא מכיל מכשיר קטן משלה עם בנות נחמד מאוד. אנחנו ממשיכים לרוץ בבוקר, ואלכס, ממשיך לחזק את המס שלה.

Просмотров: 533 | Добавил: petmehvmunt | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar